Forside / Salg

8584 Fabrikken Foto Stian Klaussen

Salg

Salgsavdelingen til Nordlaks består av høyt kvalifisert personell, med lang erfaring innen salg og sjømat.

Ta kontakt med en av våre ansatte for ytterligere informasjon og service.

Tittel:

Salgssjef

Navn:

Anja Strand

E-post:

anja.strand@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 04

   

Tittel:

Senior Selger

Navn:

Anne-Lise L. Eide

E-post:

anne-lise.lassesen.eide@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 71

Tittel:

Salgskoordinator

Navn:

Tor Antonsen

E-post:

Tor.antonsen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 8170

Tittel:

Selger

Navn:

Tor Steinsbu

E-post:

tor.steinsbu@nordlaks.no

Telefon:

76 11 85 83

Tittel:

Senior Selger

Navn:

Arne Andersen

E-post:

arne.andersen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 07

Tittel:

Salgskoordinator

Navn:

June Nicolaysen

E-post:

june.nicolaysen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 85 31

Tittel:

Selger

Navn:

Joakim Eilertsen

E-post:

joakim.eilertsen@nordlaks.no

Telefon:

906 35 699

Tittel:

Salgsassistent

Navn:

Helene Hokland Kristensen

E-post:

helene.kristensen@nordlaks.no

Telefon:

95298386

Aktuelt fra Nordlaks